Pakalpojumi

Pantone ofseta krāsu jaukšana

SIA “PrintPack Service” tipogrāfijām piedāvā ofseta krāsu jaukšanu pēc Pantone receptēm. Pantone krāsu sistēma (Pantone matching system) ir standartizēta krāsu reprodukcijas sistēma, kas ļauj iespiedprodukcijas ražotājiem un pasūtītājiem visā pasaulē savstarpēji saskaņot krāsas bez paraugu apmaiņas. SIA “PrintPack Service” veic krāsu jaukšanu, izmantojot progresīvākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes krāsu komponentes no Flint Group (Vācija), kas ļauj mūsu klientiem drukāt ar augstu precizitāti.

SIA “PrintPack Service” jauc krāsas, vadoties pēc:

 • Iepriekš izstrādātām speciālām krāsu receptēm (zīmolu toņi),
 • Konkrētam papīram/kartonam paredzēta toņa receptes
 • Pantone krāsu paletes
 • CIELAB kordinatēm
 • Pēc klienta iesniegta parauga

Papīra griešanas iekārtu nažu asināšana

SIA “PrintPack Service” specializējas papīra griešanas (giljotīnu) nažu asināšanā un pēcapstrādē. Strādājam uz tieši šādam mērķim paredzētas iekārtas no Gustav Göckel (Vācija). Asinam gan ātrgaitas tērauda (HSS – High Speed Steel) gan cietmetāla sakausējuma nažus (TC – Tungsten Carbide). Asinot nažus pie mums,  varat neuztraukties par nodrukātās produkcijas sagriešanas  kvalitāti – tā būs vislabākā pēc katras asināšanas reizes.

Piedāvājam arī jaunus nažus no FASSCO (Vācija), KAMADUR (Nīderlande) un nažu paliktņus (marzānus).

Repro pakalpjumi un CTP plates

Maza un vidēja izmēra tipogrāfijām vairs nevajag uzturēt savu pirms drukas nodaļu un iekārtas, jo izdevīgāk ir pasūtīt gatavas ofseta plates. Mēs strādājam ar Fuji LuxSetter violet computer to plate plašu izvades sistēmu, kas tiek uzskatīta par labāko violet plašu sistēmu pasaulē un piedāvājam gatavas plates no A3 līdz B1 formātam.

Ieguvumi, pasūtot plates pie mums:

 • Ātrs izpildes termiņš
 • Konfidencialitāte
 • Daudz dažādi plašu izmēri

Bīstamo šķidrumu savākšana

Rūpējoties par apkārtējo vidi, tipogrāfijas nedrīkst nopludināt pilsētas kanalizācijā visus šķidros atkritumus, jo daudzi no tiem tiek klasificēti kā bīstami apkārtējai videi. SIA “PrintPack Service” ir ieguvusi atļauju B kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai un var piedāvāt atkritumu savākšanu un utilizēšanu pēc šādiem kodiem no Atkritumu klasifikatora:

 • 080312 – Bīstamas vielas saturošas tipogrāfijas krāsas atkritumi
 • 140603 – Citi šķīdinātāji un šķīdinātāju maisījumi

Plastikāta griešana

Plastikātu griešana:

 • Putots PVH: – 0.25 EUR/t.m.
 • Orgstikls: – 0.50 EUR/t.m.
 • Kompozītpaneļi: – 0.75 EUR/t.m.
 • Griešana zem leņķa : – 0.50 EUR/t.m.

Frēzēšanas darbi

Frēze, Plastikāta frēzēšana, Organiskā stikla frēzēšana, Alumīnija frēzēšana, Kompozītmateriāla frēzēšana, Taisnu malu frēzēšana, Figurālu detaļu frēzēšana, Papīra griešana, Plēves griešana, PVH griešāna, Trafarietu griešāna ar nazi, Gumijas griešana, Kartona griešana, Gofrēta kartona griešana, Magnētiska plēve griešana, “PET” figūrgriešana ar nazi.

Materiālu griešana un frēzēšana pēc UV drukas ar IR digitālo kameru.

Frēzēšana pēc UV drukas

Ofseta gumiju apstrāde

Ofseta drukas iekārtās tiek izmantotas ofseta gumijas, bet to izmērs un forma ir atkarīga no konkrētas iespiedmašīnas. Piedāvājam izgatavot ofseta gumijas saskaņā ar konkrētās iekārtas tehniskajiem parametriem vai speciālā formātā pēc pieprasijuma. Ofseta gumijai var tikt uzliktas arī metāla malas tieši tādas, kādas ir vajadzīgas Jūsu iespiedmašīnai.

Papīra konvertācija

Papīra attīšana no ruļļa uz rulli vai no ruļļa uz loksnēm pēc vajadzīgā izmēra. Tāpat varam veikt plēves vai follijas konvertēšanu no lielāka ruļļa uz mazākiem, šaurākiem ruļļiem.

Pakalpojumu nodrošina 3 konvertēšanas no ruļļa rullī iekārtas– SAPPHIRE 1830, PERFO2030 un VALMET 2400. Visas šīs iekārtas sniedz iespēju konvertēt dažādu parametru ruļļus:
Maksimālais ruļļa platums – 2400 mm
Maksimālais ruļļa svars – 3500 kg
Maksimālais ruļļa diametrs – 1800 mm
Iekšējais serdes diametrs – 76-305 mm
Minimālais sadalītā ruļļa platums – 100 mm

Ar šo iekārtu palīdzību varam MASTER rulli sadalīt mazākos ruļļos, pielāgotus gala lietotājam pēc platuma un uztinuma.
Ar iekārtu PERFO2030 varam veikt perforēšanu šūšanas darbnīcās izmantotajam papīram.