Sīkfailu politika

1. Vispārīgie noteikumi
1.1. Sīkfaili ir nelieli tekstveida faili, kas tiek atsūtīti uz Jūsu ierīci, Jums apmeklējot attiecīgo interneta vietni.
1.2. Sīkfaili palīdz SIA “PrintPack Service”, turpmāk- Uzņēmums, atpazīt Jūsu ierīci un palīdz Uzņēmumam uzlabot Uzņēmuma interneta vietnes funkcionalitāti, kā arī uzlabot tās izmantošanu.
1.3. Sīkfaili nav vīrusi. Sīkfailu izmantošana ir Jūsu ierīcēm un tajā esošajai informācijai pilnīgi droša.
1.4. Uzņēmums izmanto sīkfailus, lai uzlabotu Uzņēmuma interneta vietnes funkcionalitāti un atvieglotu tās izmantošanu.
1.5. Sīkfailus Uzņēmums izmanto, lai individualizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un Jums rādāmo saturu, kā arī rādītu piedāvājumus, kas būtu aktuāli tieši Jums.
1.6. Ar sīkfailiem Uzņēmums analizē Jūsu pārlūkošanas vēsturi un šos datus izmanto, lai sniegtu Jums iespēju izmantot Uzņēmuma pakalpojumus, statistikas analīzes nolūkos. Jūsu pārlūkošanas dati, kas ir bezpersoniski un pēc kuriem nevar noteikt personību, var tikt nodoti reklāmas pakalpojumu partneriem.

2. Sīkfailu veidi
2.1. Tehniskie sīkfaili.
2.1.1. Tehniskie sīkfaili palīdz attēlot Jums interneta vietnes saturu Jūsu ierīcē.
2.1.2. Ar tehnisko sīkfailu palīdzību tiek nodrošināta interneta vietnes funkcionalitāte, kā arī pielāgošanās Jūsu vajadzībām, piemēram, vietnes pielāgošana Jūsu ekrāna izmēram.
2.1.3. Tehniskie sīkfaili ir obligāti, lai interneta vietne darbotos pienācīgi. Bez tiem nevar sniegt iespējas vispusīgi izmantot mūsu interneta.
2.1.4. Tehniskie sīkfaili tāpat nodrošina, ka, Jums sniedzot piekrišanu, to nevajadzēs darīt atkārtoti, Jums katru reizi apmeklējot mūsu interneta vietni vai mobilo lietotni.
2.1.5. Šie sīkfaili nevāc par Jums informāciju, kas tiek izmantota pārdošanai vai mārketingam.
2.2. Funkcionālie sīkfaili.
2.2.1. Funkcionālie sīkfaili ir paredzēti, lai uzlabotu interneta vietnes funkcionalitāti, interneta vietni padarītu ērtu un Jūsu lietošanai efektīvu.
2.2.2. Funkcionālie sīkfaili var tikt izmantoti, lai saglabātu Jūsu izvēlēto interneta vietnes valodu, pēc Jūsu vēlēšanās funkcionālie sīkfaili palīdz automātiski iegaumēt Jūsu reģistrācijas datus un veic līdzīgas interneta vietnes Jūsu izvēlēto darbību atbalsta funkcijas.
2.2.3. Šie sīkfaili nevāc par Jums informāciju, kas tiek izmantota pārdošanai vai mārketingam.
2.3. Analītiskie sīkfaili.
2.3.1. Izmantojot analītiskos sīkfailus, Uzņēmums vēlas labāk iepazīt Uzņēmuma interneta vietnes apmeklētājus, lai pēc iespējas efektīvāk varētu pielāgot Uzņēmuma interneta vietnes darbību Jūsu vajadzībām un vēlmēm.
2.3.2. Ar analītisko sīkfailu palīdzību Uzņēmums analizē savu darbību – ko darām pareizi un kas ir jāuzlabo.
2.3.3. Analītiskie sīkfaili Uzņēmumam palīdz uzlabot savu darbību un nodrošināt, ka Jūsu apmeklējumi mūsu interneta vietnē Jums būtu noderīgi un aktuāli.
2.3.4. Ar analītiskajiem sīkfailiem savāktā informācija ir vispārīga un nav individualizēta.
2.3.5. Analītisko sīkfailu informāciju var izmantot, lai sniegtu informāciju par šobrīd aktuālajiem pakalpojumiem un citu noderīgu informāciju, Jums veicot pārlūkošanu.
2.4. Trešo pušu izmantotie sīkfaili
2.4.1. Uzņēmums ir rūpīgi pārbaudījis un atlasījis partneru sarakstu, kas ir ieviesuši papildu sīkfailus, kuriem nav iespēju sasniegt Jūsu personas datus un kuri nevar Jūs sasaistīt ar konkrētu personību, taču dod iespēju nodrošināt nevainojamu pakalpojuma sniegšanu. Piemēram, ļauj atstāt anonīmu komentāru vai atsauksmi par mūsu pakalpojumiem, kurus analizējam, palīdzot partneriem.
3. Sīkfailu iestatījumu pārvalde
3.2. Sīkfailus arat pārvaldīt caur savas pārlūkprogrammas iestatījumiem, izvēloties, kurus sīkfailus vēlaties pieņemt un kurus izdzēst.
3.3. Jebkurā brīdī varat atteikties no sīkfailiem, izdzēšot tos no savas pārlūkprogrammas, kurā tie ir ieviesti.
3.4. Sīkfailu pārvaldīšanas vieta ir atkarīga no Jūsu izmantojamās pārlūkprogrammas.
3.5. Lai vairāk uzzinātu, kā kārtot vai izdzēst Jūsu pārlūkprogrammā ieviestos sīkfailus, apmeklējiet Jūsu izmantojamās pārlūkprogrammas interneta vietni vai apskatiet īsu instrukciju populārākajām pārlūkprogrammām šeit: Chrome; Mozilla; Edge; Safari; Opera.
3.6. Jūs tāpat jebkurā brīdī varat atsaukt savu sniegto piekrišanu sīkfailu izmantošanai, iesniedzot Uzņēmumam lūgumu pa e-pastu printpack@printpack.lv.
3.7. Atsaucot savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, Jums jāizdzēš arī Jūsu pārlūkprogrammā ieviestie sīkfaili.
3.8. Svarīgi zināt, ka, atsakoties no tehniskajiem, funkcionālajiem un analītiskajiem sīkfailiem, interneta vietni nevarēs lietot, tāpēc dzēst vai bloķēt sīkfailus neiesakām.

Comments are closed.