BRM Lasers

BRM logo BRM Lasers iekārtas ir piemērotas lāzergriešanai uz dažādu tipu materiāliem: metālam, plastikātam, stiklam, ādas izstrādājumiem, kokam un citiem specifiskiem materiāliem.
plašāka informācija: www.brmlasers.com
BRM Original BRM Openbed
CO2 lāzeriekārtas var griezt un gravēt dažādu veidu materiālus ar augstu precizitāti un lielu apstrādes ātrumu, sākot no bieza akrila loksņu materiāla līdz papīram. Lāzeriekārtas ir pieejamas ar dažādām jaudām un dažādiem darba galda izmēriem. Portālu lāzeriekārtās ir izmantota tā pati tehnoloģija, kas CO2 lāzeriekārtās un piedāvā tās pašas apstrādes iespējas. Atšķirības ir atvērtā darba galda konstrukcija un papildus ir iespejams apstrādāt lielāka izmēra materiālu, loksnes.
Vairāk informācijas Vairāk informācijas
BRM Fiber BRM Metal
BRM Fiber Lasers ir piemērotas ātrai gravēšanai uz metāla un sintētiskajiem materiāliem. Lāzeriekārta ir ļoti uzticama, ar ilgu kalpošanas laiku un lielu energoefektivitāti savā darbībā. Metālu Lāzeriekārtas piedāvā tās pašas apstrādes iespējas ka mūsu CO2 un Portālu lāzeriekārtas, un papildus iespejas apstrādāt, griezt metālu līdz biezumam 1,2mm.
Vairāk informācijas Vairāk informācijas

PDF  WEB  WEB


Jautā savu piedāvājumu: sergejs@printpack.lv

Comments are closed.