3M produkcija

      

Nosaukums

Apraksts

3M  IJ-10 sērija Universāla monomēra kalandrētā apdrukājama līmplēve reklāmas darbiem. Permanentā akrila līmes pamatne. Pielietojama plakanām virsmām. Apdrukājama ar solventa, eco solventa, UV un lateksa tintēm.

 

3M IJ-20R sērija Glancēta/matēta balta/caurspīdīga kalandrēta monomēra reklāmas darbu līmplēve apdrukai ar pelēku necaurspīdīgu REMOVABLE  līmi.

 

3M IJ-25 sērija  Glancēta/matēta balta/caurspīdīga kalandrēta monomēra reklāmas darbu līmplēve apdrukai ar pelēku necaurspīdīgu spiediena jūtīgu līmi. Izcilas drukas īpašības, augsts vizuālais efekts bez papildus laminēšanas.

 

3M IJ-37-10 Glancēta kalandrēta polimēra līmplēve ar pelēko permanento līmi. Piemerota izmantošanai uz nedaudz ielocītas, izliektas virsmas.

 

3M SC 8019 Caurspīdīga glancēta polimēra kalandrēta laminācijas līmplēve. Piemērota izmantošanai kopā ar IJ-37 sērijam.

 

3M IJ-40C Glancēta (matēta) kalandrēta polimēra līmplēve ar Comly™ sistēmu (satur gaisa kanālus) ar pelēko permanento līmi. Piemerota izmantošanai uz nedaudz ielocītas, izliektas virsmas.

 

3M IJ-40-114/124 Caurspīdīga glancēta/matēta polimēra kalandrēta līmplēve drukašanai un laminēšanai. Piemērota izmantošanai kopā ar IJ-40 sērijam.

 

3M IJ-170 CV3 Glancēta lieta elastīga līmplēve ar Comply ™ Version3 tehnoloģiju. Līme ir veidota ar neredzamu rūtiņu rakstu, kas uzlabo gaisa izvadīšanu līmēšanas laikā (neveido burbuļus). Izmantojama auto pilnīgai aplīmēšanai, kas pēc gadiem ir viegli noņemama un  neatstāj līmes kārtiņu uz virsmas. Izcili apņem sarežģītas virsmas kontūras.

 

3M 8518 Gloss Overlaminate Laminācijas lieta līmplēve, kura piemērota lietošanai kopā ar 3M™ Scotchcal ™ IJ-180 un 3M™ Scotchcal™ IJ-170 sērijām.

 

3M IJ180CV3-10 Īpaši veidota elastīga līmplēve ar slīdīgu, viegli pozicionējamu, ar uzspiedienu aktivējamu lipīgo slāni. Comply ™ Version3 tehnoloģijas līme ir veidota ar neredzamu rūtiņu rakstu, kas uzlabo gaisa izvadīšanu līmēšanas laikā (neveido burbuļus). Līmēšanas darbi norit daudz vieglāk un ātrāk taupot laiku. Līmplēve izmantojama ilgtermiņa darbiem. Izmantojama izkārtņu, ūdens transporta līdzekļu, kravas auto un pat rievotu virsmu aplīmēšanai.

 

3M SC8150 CLEAR VIEW Lieta ļoti caurspīdīga līmplēve ar caurspīdīgo noņemamo līmi. Līmplēve ir tik pat caurspīdīga, ka nav redzamie līmešanas robežas!

 

3M IJ-380-10 Īpaši glancēta lietā 50mk līmplēve ar pelēku līmi, ar uzspiedienu aktivējamu lipīgo slāni un maksimāli ērtām montāžas īpašībām. Īpaši piemērota pilnai automašīnu aplīmēšanai, jo līmpēvi var viegli izstiept padziļinājumos un izliekumos. (lieto kopā ar 3M ™ Scotchcal ™ High Gloss Overlaminate 8580

 

3M SC-8580 OVERLAMINATE Laminācijas lieta līmplēve, īpaši glancēta, kura piemērota lietošanai kopā ar 3M™ Scotchcal ™ IJ-380-10

 

Ota kniedēm RBA-1 Ota kniedēm labākai plēvju lipšanai vietās, kur ir kniedes un citi stiprinājumi.

 

3M Raķelis  „zelta” Vidējas stingrības plastmasas raķelis paredzēts jebkuru krāsainu un montāžas plēvju uzlīmēšanai.

 

3M Filca raķelis Filca raķelis izgatavots no blīva augstas kvalitātes filca. Pateicoties tam, ka raķeļa materiāls ir salīdzinoši mīksts, tas nebojā pašlīmējošo plēvju virsmu.  Filca raķelis tiek izmantots krāsainu matētu, dekoratīvo un automobiļu plēvju līmēšanai.

 

Comments are closed.